جستجو، بررسی و انتخاب روش درمانی
با آی‌نبض زیباتر شوید!
  • نامشخص
منوی اصلی
منوی کاربری

کلینیک نوین دیدگان

شماره تماس:
021** ** نمایش

معرفی

مجتمع فوق تخصصي نوين ديدگان در رشته هاي جراحي عمومي،چشم،گوش و حلق و بيني،پوست و مو در سال 1378 تاسيس گرديد و با حضور جمعي اساتيد دانشگاه ها و مجرب ترين پزشكان فوق تخصصي كشور و با بهره گيري از مدرنترين و پيشرفته ترين تجهيزات پزشكي و دستگاه هاي ليزر و پاراكلينيك و پرسنل ممتاز همه روزه با 5 اتاق عمل مجهز،يك اتاق عمل سرپايي، دو اتاق عمل ليزيك،بخش بستري و اتاق هاي خصوصي در خدمت هموطنان عزيز ميباشد.

پیشرفته ترین و جدید ترین دستگاهها و امکانات در اتاق عمل جراحی این مجموعه جهت انجام اعمال مختلف جراحی در رشته های چشم ، گوش، حلق و بینی ، پلاستیک و ترمیمی مورد استفاده جراحان قرار دارد. در قسمت پاراکلینیک و چشم پزشکی کلیه امکانات و دستگاههای بررسی وضعیت چشم در بخش اپتومتری (سنجش بینایی) مرکز لیزر موجبات تشخیص و درمان سریع و دقیق بیماران مربوطه را موجب می گردد. با داشتن دستگاه پیشرفته در قسمت اگزایمر جهت رفع عیوب انکساری در بخش جراحی لازک و لیزیک روزانه تعداد بسیاری از بیماران از سراسر کشور موفق به این عمل جراحی در این مرکز میگردند. با وجود لیزر های متعدد پیشرفته در بخش پوست و مو امکان تشخیص و درمان دقیق تری برای مراجعین در مرکز لیزر و درمانگاه تخصصی پوست و مو در این مجموعه موجود می باشد.

كلينيك تخصصی و فوق تخـصصی نوين ديدگان همواره تـلاش نموده تا بـراسـاس دستــورالعمل ها و استانداردهای ابلاغی از طرف وزارت بهداشت­، درمان و آموزش پزشکی ارائه خدمت نماید.

اين مجموعه با تمرکز بر فعالیت های تشخیصی و درمانی از مراجعه متعدد بیماران به مراکز چشم پزشکی مي کاهد و در عین حال بهترین و باکیفیت ترین درمان های چشمی را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ملزومات روز دنیای چشم پزشکی ارائه کند.

"هدف مجموعه نوين ديدگان رفاه بیشتر، درمان باکیفیت و آرامش بیماران بوده و خواهد بود"

اطلاعات تماس

آدرس
تهران - خيابان احمد قصير(بخارست) - خيابان يكم - شماره 16
تلفن
021887** ** نمایش
-
شنبه
یک‌شنبه
دوشنبه
سه‌شنبه
چهارشنبه
پنج‌شنبه
جمعه
صبح
-
-
-
-
-
-
-
عصر
-
-
-
-
-
-
-

خدمات

پوست و مو
لیزر جوانساز پوست
آر اف فرکشنال یا سوزنی
برداشت خال، زگیل و ...
لیزر حذف مو
حذف تتو
تناسب اندام
آنالیز بدن
لیپوماتیک
جراحی
جراحی بینی
جراحی پلک