جستجو، بررسی و انتخاب روش درمانی
با آی‌نبض زیباتر شوید!
  • نامشخص
منوی اصلی
منوی کاربری

اصلاح فرم بدن

اصلاح فرم بدن چیست؟

دردهه های اخیر روش های مختلف و جدیدی برای اصلاح بهتر فرم بدن به وجودآمده است که بدن فرد را به شکل ایده آل تری اصلاح می‌کنند.

اصطلاح body contouring با اصلاح فرم بدن، شامل روش های مختلفی برای کاهش سایز و همچنین کاهش وزن می باشد. در بعضی موارد که کاهش وزن زیاد بوده و پوستهای اضافی باقی می ماند شامل برداشتن این پوست های اضافی از بدن نیز می شود.

دلایل و علت به وجود آمدن اصلاح فرم بدن چیست؟

پاها:

با استفاده از جراحی های زیبایی می توان شکل پاها و خصوصا ران پاها را تغییر داد. بدین صورت که پوست های شل و چربی های اضافی ران ها، که به ورزش و رژیم پاسخ خوبی نمی دهند، برداشته شده و بهبود می یابند.

 

شکم مادران: (Mummy Tummies)

زنانی که بچه دار شده اند دارای شلی پوست و خطوط کششی بر روی شکم خود هستند که به آن Mummy Tummies  گفته می شود، که با هیچ مقداری از ورزش و رژیم برطرف نمی گردد.

جراحی زیبایی یک گزینه برای افرادی است که انتظارات واقع بینانه دارند. البته دقت کنید این جراحی ها برای زیبایی نواحی شکم و برداشتن پوست های اضافی می باشد و اگر دچار اضافه وزن هستید با استفاده از روش های دیگر لاغری می توانید وزن خود را کاهش دهید.

 

باسن:

اندازه و فرم باسن در افراد در زیبایی ساختاری بدن آنها نقش بسزایی دارد. امروزه روش های جراحی مختلفی برای تغییر شکل و تغییر سایز باسن وجود داشته که در بین خانم ها بسیار پر طرفدار است.

 

بازوها: (Bingo Wings)

افزایش وزن و کاهش های پس از آن می تواند باعث شلی و افتادگی پوست در اطراف بازوها گردد. امروزه روش های جراحی مختلفی برای برداشتن پوست و چربی اضافی این نواحی وجود دارد.

روش‌ها و راه‌های درمان اصلاح فرم بدن چیست؟

تهاجمی

1. جراحی لیفت باسن

2. جراحی لاغری با کمک دستگاههای اولتراسوند(لیپوماتیک، اولترا زد، ویزر)

3. جراحی لیفت شکم و نواحی میانی بدن

4. جراحی لیفت بازو

5. کاشت پروتز در نواحی مختلف بدن برای اصلاح فرم انها

جراحی

غیر جراحی

ارسال دیدگاه
برای استفاده از این بخش باید ابتدا عضو شوید.
در صورتی که قبلا عضو شده‌اید، وارد شوید.