جستجو، بررسی و انتخاب روش درمانی
با آی‌نبض زیباتر شوید!
  • نامشخص
منوی اصلی
منوی کاربری

افتادگی لاله های گوش

افتادگی لاله های گوش چیست؟

با افزایش سن گوش ها و لاله های گوش شروع به بزرگ تر شدن کرده و اینطور بنظر می رسد که آنها افتاده شده اند. بسیاری از افراد تنها توجه خود را به صورتشان معطوف کرده و از زیبایی این ناحیه غافل می شوند و با بروز این مشکل زیبایی خود را از دست داده و سعی می کنند گوش های خود را پشت موهایشان پنهان کنند.

دلایل و علت به وجود آمدن افتادگی لاله های گوش چیست؟

این موضوع به دلیل کاهش تولید الاستین و کلاژن در پوست ما بوده که با افزایش سن سلول های پوست، این مواد را کمتر تولید می کنند که درنتیجه آن قوام پوست کاهش می یابد. علاوه براین گرانش زمین و آویزان شدن جواهرات و سوراخ کردن گوش از جمله عواملی است که بر لاله های گوش تحمیل می شود که نهایتا باعث دراز شدن، کشیده شدن لاله ها و ایجاد سوراخ های گوشواره می گردد. در بعضی موارد حتی این مشکل موجب آن شده است که جواهرالات به درستی برروی گوش قرار مگرفته و زیبایی خود را از دست داده ‌اند.

روش‌ها و راه‌های درمان افتادگی لاله های گوش چیست؟

بسیاری از کلینیک های زیبایی با تزریق فیلرهای هیالورونیک اسید به این ناحیه حالت جوانی سابق را به لاله های گوش باز می گردانند. با تزریق فیلر چین وچروک ها برطرف شده، ظاهر آن بهبود یافته و به سمت بالا کشیده می شود. بنابراین با این روش دوباره براحتی می توانید از جواهرالات استفاده کرده و زیبایی را به گوش های خود  باز گردانید.

غیر جراحی

ارسال دیدگاه
برای استفاده از این بخش باید ابتدا عضو شوید.
در صورتی که قبلا عضو شده‌اید، وارد شوید.