جستجو، بررسی و انتخاب روش درمانی
با آی‌نبض زیباتر شوید!
  • نامشخص
منوی اصلی
منوی کاربری

افتادگی ابرو

افتادگی ابرو چیست؟

شکل و موقعیت ابرو می تواند تفاوت های زیادی در چهره فرد ایجاد کند. کشیدن ابروها تنها راه برای ایجاد تغییر شکل ابرو نیست، بلکه افتادگی ابرو و بالاکشیدن آن نیز می تواند چهره فرد را تغییر دهد.

اکثر افراد جوان به دنبال درمان خطوط پیشانی هستند تا این خطوط عمیق تر و قابل مشاهده تر نگردند. این خطوط ارتباط زیادی با نحوه بیان و چگونگی ایما و اشاره ما با صورتمان و نحوه بکارگیری از عضلات صورت دارد.

باید دانست که خطوط افقی پیشانی ما زمانی اتفاق می افتد که ما ابروهایمان را بالا می کشیم و خطوط عمودی صورت ما زمانی اتفاق می افتد که ما درحال فکر، نگران و یا در حال اخم کردن هستیم. روش های غیر جراحی زیادی برای بالاکشیدن و کم کردن خطوط این ناحیه از صورت وجود دارد. 

دلایل و علت به وجود آمدن افتادگی ابرو چیست؟

با افزایش سن، پوست ما خاصیت کشسانی خود را از دست داده و در نتیجه در ناحیه پیشانی، ابروها شروع به افتادن به سمت پایین می کنند. این موضوع اغلب باعث سنگینی ابروها و پنهان شدن چشم به زیر آن گشته که نهایتا چهره فرد را آدمی خسته نشان می دهد. برای درمان این موضوع نیاز به جراحی بوده به طوری که پوست های اضافی را برداشته و باعث بالاکشیدن ابرو در فرد می گردند.

روش‌ها و راه‌های درمان افتادگی ابرو چیست؟

جراحی

غیر جراحی

ارسال دیدگاه
برای استفاده از این بخش باید ابتدا عضو شوید.
در صورتی که قبلا عضو شده‌اید، وارد شوید.