جستجو، بررسی و انتخاب روش درمانی
با آی‌نبض زیباتر شوید!
  • نامشخص
منوی اصلی
منوی کاربری

راز خوش تیپی و تناسب اندام افراد هالیوودی

ستاره های مشهور هالیوودی همیشه به علت وزن و اندام متناسب و خوش فرمی که دارند مورد توجه همه مردم قرار دارند. با ما همراه شوید تا راز کاهش وزن و لاغر ماندن این ستاره های خوش اندام را در مجله نبض من بایک دیگر بررسی کنیم.

 

آیا کاهش وزن راز دیگری دارد؟ دلیلش یک رژیم غذایی سختگیرانه است یا ... 

نکته هاي کوچیکی مثل کم خوردن، ورزش کردن، خوردن چای سبز به جای نوشیدنی هاي شیرین و در مجموع رعایت کردن رژیم غذایی سبب کاهش وزن سریع در شما خواهد شد.

  رژیم غذایی ستاره های مشهور چگونه است، آیا راز خاصی دارد؟

 

بیانسه

bianca

 

این ستاره آمریکایی در کمال تعجب طرفدارانش و همچنین رسانه ها، اعلام کرد که رژیم گیاهخواری را شروع کرده است. همچنین به نظر بیانسه خوردن آب، یک ضد اشتهای فوق العاده است. خب آبی که میخورید را مثل  او با اضافه کردن مایه ي مرغ یا سبزیجات رنگ و لعابی بدید. یک فنجان آب مرغ یا آب سبزیجات گرم، فقط با 20 کالری، آب را از بی مزه به مایعی محرک سلول هاي چشایی تبدیل می‌کند، همچنین برای داشتن اندامی زیبا و سلامت بدن روزانه حداقل 8 الی 12 لیوان آب بنوشید، اینکار نیز موجب سفیدی و شفافیت پوستتان هم می شود و تمامی سموم بدن را دفع می کند پس از آّب خوردن قافل نشوید.

 

دمی مور

دمی مور

 

زن ها در سنین 40 سالگی بخاطر کم شدن سطح استروژن، خیلی بیشتر تمایل به استفاده از کربوهیدراتها و چربیها دارند؛ اما تمایل به شیرینیجات همیشه ممکن است شما را دچار مشکل کند. مثل دمی مور عمل کنید و نیاز به شیرینی رو با خوردن میان وعده اي مثل کره بادام زمینی روی برشهای سیب، از بین ببرید. این کلکی است که برنامه کاهش وزن شما رو بهم نمی‌زند. همچنین شما میتوانید از شیرینی های رژیمی نظیر ساقه طلایی یا بیسکوییت های ستاک و جمانه که هم طعم خوبی دارند هم رژیمی و مفید هستند استفاده کنید. 

 

 جسیکا آلبا: خداحافظی با نشاسته

جسیکا آلبا

 

ظاهر و هیکل جسیکا آلبا با وجود دو فرزند، شاید رویای خیلی از خانم ها باشد، ولی راز این خانم بازیگر در حفظ فرم بدنی عالی اش چیست؟ آکرو، یوگا یا ورزش های رزمی، هر کدام که باشد، جسیکا آلبا فقط ورزش نمی کند، بلکه در انتخاب خوراکی نیز دقت می کند و از غذاهای نشاسته دار اجتناب می کند. وی میوه ها و سبزیجات و میوه های خشک را ترجیح می دهد و در کنار آنها، پروتئین های سبک از جمله گوشت سفید و تخم مرغ مصرف می کند.

 

مریل استریپ

مریل استریپ

 

 بازیگر افسانه اي، اقرار میکند که بعد از به اتمام رساندن شخصیت مادرانه ي درمانگر در کار خوب سال گذشته اش، وادار بوده برای بازی در نقش یک لجباز عاشق مد “شیطان پرادا می‌پوشد” به اندامش برسد!  او اعتراف می کند: ( برای “شیطان پرادا می‌پوشد” باید برای کلی لباس هاي مد متناسب می بودم. بنابر این باید یک کم رژیم میگرفتم)

و اما راز او؟ نوشیدنی الکلی ممنوع!

 

ریحانا

ریحانا

 

توضیح میدهد: (همش اینه که سعی کنید غذای سالم بخورید و تمرین و ورزش کنید تا حس بهتری داشته باشید. اگه اینجوری به قضیه نگاه کنید و نه این که می‌خواهید وزن کم کنید، این خیلی نتیجه بخش تر خواهد بود)

رژیم او شامل سبزیجات، سفیده تخم مرغ  و میوه «به عنوان میان وعده» ، بعلاوه آب تا جاییکه می تونه!

او به این نکته تاکید میکند: (کربوهیدراتها دشمن شماست)

 

شارون استون شارون استون

 

هیچ وقت فکر کردین چجوری شارون استون در 50 سالگی اینقدر عالی به نظر می رسد؟ میان وعده او “آلو” است که به نظر دکتر مواشینگ نی (بهترین دکتر طب چینی در هالیوود و صاحب اعتبار در زمینه ضد پیری نه تنها خاصیت ضد چروک دارد، بلکه مانع شکم آوردن نیز هست و با طبیعت ضد یبوستی که این میوه دارد؛ کاهش وزن را راحت میکند.

 

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز

 

جنیفر  گیاهخوار است، این خواننده مشهور با هیکل مطلوبش، اعتراف می کند که برای داشتن چنین فرمی، از خیلی چیزها گذشته است و خود می گوید که باید ورزش کرد و به چیزهایی که می خوریم دقت کنیم. جنیفرعلاوه بر تمرین و ورزش، رژیم گیاهخواری و بدون گلوتن را نیز شروع کرده و از خوردن محصولات و فرآورده های لبنی نیز اجتناب میکند.

 

تیلور سوئیفت: (فقط 500 کالری در روز) 

تیلور سوئیفت

 

تأثیر رژیم غذایی تیلور سوئیفت را می توان به خوبی در هیکل و ظاهر او مشاهده کرد. این خواننده آمریکایی به ظاهر فیزیکی اش توجه زیادی نشان می دهد و کاملاً تأثیر آن دیده می شود. راز او در رژیم 500 کالری در روز اوست که به شدت به آن پایبند است. البته تیلور زمان زیادی را نیز در سالن های ورزشی سپری می کند. وی همچنین همه غذاهای حاوی گلوتن را از برنامه غذایی اش حذف کرده است.

دیدگاه‌ها
برای استفاده از این بخش باید ابتدا عضو شوید.
در صورتی که قبلا عضو شده‌اید، وارد شوید.