جستجو، بررسی و انتخاب روش درمانی
با آی‌نبض زیباتر شوید!
  • نامشخص
منوی اصلی
منوی کاربری

چگونه لبخند هالیوودی داشته باشیم؟

  داشتن دندان هایی سالم و زیبا باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود و همچنین کمک می کند تا لبخندی زیباتر داشته باشید. برای رسیدن به یک لبخند هالیوودی و شیک ممکن است تغییراتی در فرم لثه، طول دندان، فاصله و برجستگی دندان ها ایجاد شود تا در نهایت لبخندی زیبا حاصل شود. در واقع رابطه مستقیمی بین اجزای صورت، اندازه ها و رنگ و شکل آنها در ترکیب با یکدیگر وجود دارد که رعایت تناسب این روابط چهره را خواستنی و دوست داشتنی تر می کند.

 

لبخند هالیوودی چیست؟

منظور از لبخند هالیوودی به نمایش گذاشتن دندان ها و لثه ها در وضعیت مناسبی گفته می شود که با جذابیت خاصی روی چهره ی فرد جلوه نمایی میکند و او را زیباتر مینمایاند .این فرآیند بهبود لبخند و داشتن لبخند زیبا است که توسط دندانپزشکان زیبایی از طریق یک یا چند روش زیبایی دندان از قیبل لمینیت یا لامینیت، ونیر یا کامپوزیت ونیر، باندینگ دندان، کاشت دندان و سفید کردن دندان یا بلیچینگ و روکش گذاری با روکش های فول و تمام سرامیک دندان، اصلاح لبخند لثه ای و غیره انجام می شود. با این روش ها رنگ، شکل، فرم، موقعیت و سایر موارد در دندان ها اصلاح شده و لبخندی زیبا و جذاب به داوطلب اصلاح طرح لبخندی زیبا هدیه می شود.

 

 درحال حاضر داشتن لبخند هالیوودی از نظر اجتماعی و عاطفی ضرورت داشته و می تواند تاثیر بسیاری در شغل و روابط اجتماعی فرد بگذارد. داشتن جذابیت و اعتماد به نفس تا حد زیادی در موفقیت های شغلی متاثر است و به وضوح دیده شده که این افراد از نظر اجتماعی و روابط ارتباطی موفق تر هستند و در محل کار و اجتماع با توجه بیشتری روبرو هستند. در گذشته باید از روش های سنتی و دردناک دندانپزشکی برای ترمیم دندان ها استفاده می شد ولی امروزه با پیشرفت در حوزه ی دندانپزشکی و مجهز شدن مواد و تجهیزات و تکنیک های خاص، این درمان ها با مدت زمان کم تری همراه بوده و برای بازسازی کردن دندان ها و اصلاح خنده و تغییر دادن رنگ دندان ها نیز با توجه به ماهر بودن دندانپزشکان قابل انجام خواهد بود. امروزه می توان با دو جلسه حضور در دندانپزشکی اقدام به زیباسازی دندان ها کرد و بدون تراش دادن و طولانی شدن دوره ی درمان کار را تمام کرد. برای رسیدن به لبخند هالیوودی لازم نیست تنها افرادی که از دندانهایی نامرتب و خراب رنج می برند از آن استفاده کنند حتی برای کسانی که دندان های خوب و سالم دارند نیز گاهی با تغییراتی کوچک در فرم و یا سفید کردن دندان ها می توانند تغییر مثبت و چشمگیری را در ظاهر شخصی خود ایجاد نمایند.

 

   چگونه صاحب لبخند هالیوودی شویم:

 

لبخند هالیوودی

 

انواع روش های ایجاد لبخند هالیوودی

برای ایجاد طرح لبخند هالیوودی از روش های زیادی استفاده می شود که در این قسمت از آینبض به معرفی برخی از ان ها می پردازیم.

 

باندینگ دندان

 

باندینگ دندان

 

باید بدانید که باندینگ دندان یک روش دندانپزشکی مطمئن و بی خطر بوده که برای دندان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که ترک خورده و یا تغییر رنگ داده است. همچنین از این روش میتوان برای حذف فضاهای خالی بین دندان ها و نیز تغییر اندازه یا شکل دندان نیز استفاده کرد. این روش در زمان کم و کمتر از یک ساعت امکان پذیر است همچنین در باندینگ دندان می توان از بهترین رنگی که با دندان فرد مطابقت دارد برای تغییر رنگ دندان استفاده کرد.

 

ونیر پرسلاین یا لمینت دندان

 

لمینت دندان

 

لمینت دندان ها که امروزه در بین بسیاری از بازیگران و افراد جامعه طرفدار پیدا کرده است یکی از گام هایی است که برای داشتن لبخند هالیوودی می توانید طی کنید. لمینت دندان (لمینت بدون تراش) که یک نوع روکش محسوب می شود بر روی دندان ها قرار می گیرد و به این ترتیب مشکلات ظاهری آنها همچون خراشیدگی، کجی، و تغییر رنگ را پنهان می کند. فقط در طول دو جلسه درمانی، لمینت دندان می تواند به شما یک لبخند حیرت انگیز هدیه دهد..

 

روکش دندان

یکی دیگر از خدماتی که می توانید دریافت کنید روکش دندان می باشد که به عنوان یک روش ترمیم سریع دندان های آسیب دیده در بین دندانپزشکان شناخته می شود. این روکش از جنس سرامیک با دوام مطابق با رنگ طبیعی دندان ها انتخاب می شود و هیچگونه آسیبی را نیز به دندان ها وارد نمی کند.

 

پر کردگی به رنگ دندان 

یکی از مسائلی که بسیاری از افراد با آن روبرو هستند این است که وقتی دندان هایشان خراب می شوند و آن را با استفاده از فلزی قدیمی پر می کنند این پر کردن به رنگ سیاه بوده و تضادی را با رنگ دندان های آنها ایجاد می کند. اما برای اینکه دندان ها ظاهری زیبا و همچنین لبخند هالیوودی به بیماران خود هدیه کنند در هنگام پر کردن دندان ها از مواد کامپوزیت دندانی سفید استفاده می کنند که ایمن تر از روش های قدیمی بوده و همچنین زیباتر جلوه می کند.

 

کاشت (ایمپلنت) دندان

 

ایمپلنت دندان

 

وقتی یک یا چند دندان خود را به دلایل مختلف از دست می دهید مطمئنا اعتماد به نفس شما از دست می رود و تمایلی به صحبت کردن با دیگران و به نمایش گذاشتن دندان های خود ندارید. از این رو دندانپزشکان برای از بین بردن این مشکل کاشت دندان یا همان ایمپلنت را به بیماران خود توصیه می کنند. این روش علاوه بر اینکه دندان هایی سالم و تازه در اختیار شما قرار می دهد باعث می شود تا لبخند هالیوودی نیز به دست آورید. برای انجام این کار نیاز است که دندانپزشک مربوطه از یک انکور برجسته برای روکش دندانی یا بریج (پل دندان) استفاده کند.

دیدگاه‌ها
برای استفاده از این بخش باید ابتدا عضو شوید.
در صورتی که قبلا عضو شده‌اید، وارد شوید.